Tiktok Videolarım Neden İzlenmiyor ?

TikTok Videolarım Neden İzlenmiyor?

TikTok hesabınızda paylaştığınız videolarınızda izlenmeme durumu varsa yani izlenme sayınız sıfır olarak belirtiliyorsa, bu durum oldukça sık karşılaşılan bir durumdur.   TikTok’ta videolarınızın izlenmeme durumuyla karşılaşıldığında, bazı noktalara dikkat edilerek, sorunun neden kaynaklandığını anlamanız gerekir. TikTok’ta kullanıcıların paylaştığı videoların izlenmemesi durumu, birçok sebepten kaynaklanabilir. Böyle bir durumda engel ya da kısıtlama almış olabilirsiniz. TikTok hesabınızda engel ya da kısıtlama aldığınızda neler yapabileceğinizi bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Eğer TikTok’ta yeni bir kullanıcıysanız, videolarınızın daha az izlenmesi normal bir durumdur. Paylaşımlarınızın daha çok izlenebilmesi için, yaptığınız içerik paylaşımları ile dikkat çekmeniz gerekir.

TikTok Videolarım Neden İzlenmiyor Sorunun Nedenleri Nelerdir?

TikTok videolarım neden izlenmiyor sorununu nedenlerini öğrenmek istiyorsanız, sizler için yazımızı açıklıyoruz.

  • TikTok videolarınızın izlenmeme nedenlerinden bir tanesi engel ya da kısıtlama almış olmanızdır. Eğer hesabınızda bir engel veya kısıtlama aldığınızı anlamak istiyorsanız, ilgili videoya gelerek linkini kopyalamaya çalışmalısınız. Bu işlem sırasında video kopyalanamaz, bu video inceleme altında gibi bir uyarı aldığınızda ise, hesabınızın engel ya da kısıtlama aldığını anlayabilirsiniz.
  • TikTok hesabınızda paylaştığınız video içeriklerinizde, TikTok topluluk kurallarına aykırı bir içerik mevcutsa, hesabınızda kısıtlama alabilirsiniz. Bunun sonucunda videolarınızın izlenmemesi sorunu ortaya çıkar. Çünkü böyle bir durumda sadece ilgili video değil, hesabınız inceleme altına alınır. TikTok topluluk kurallarına aykırı videoları hesabınızdan kaldırmanız gerekir.

TikTok Videolarım Neden İzlenmiyor Hatasının Sonuçları

TikTok hesabınızda video izlenme sayılarınız fazlayken, engel veya kısıtlamalar neticesinde izlenme sayılarınız da düşüş olması, hesap etkileşiminizi oldukça azaltacaktır. Bununla birlikte takipçi sayılarınızda da düşüş gözlenebilir. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında,, TikTok müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız sorunla alâkalı çözüm önerileri sizler için sunulacaktır.