Whatsapp ve İnstagram Çöktü mü ? Whatsapp Neden Açılmıyor , İnstagram Neden Açılmıyor ?

Whatsapp ve İnstagram Çöktü mü ? Whatsapp Neden Açılmıyor , İnstagram Neden Açılmıyor ?

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta erişim sorunu yaşanıyor. Facebook, Instagram ve Whatsapp servislerinde global seviyede sorunlar yaşanmakta olup, ülkemizde de kısmen hissedilmekte. Bu gelişmenin ardından kullanıcıların araştırmaları hız kazandı. İşte, WhatsApp ve Instagram'daki erişim sorununa dair ayrıntılar...

İnstagram Çöktü mü , Whatsapp Çöktü mü ?

Sosyal Medya kullanıcıları dünya genelinde İnstagram ve Facebook'a erişim sağlayamıyor. Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp da erişim sorunu yaşanan platformlar arasında yer alıyor... Bildiğiniz üzere 3 platformda aynı merkeze bağlı.

Sorunun neden kaynaklandığına ilişkin henüz net bir bilgi bulunmazken, birçok Twitter kullanıcısı Facebook, Instagram ve WhatsApp'a giremediğini aktarıyor.

 

"GERÇEKTEN HERKESE MERHABA" 

Instagram, Facebook, ve WhatsApp'a erişim sorunu yaşanırken Twitter'ın resmi hesabından "Gerçekten herkese merhaba" paylaşımı yapıldı. Bir süre sonra WhatsApp'tan gönderinin altına "Merhaba" yanıtı geldi.

Twitter CEO'su Jack Dorsey de WhatsApp'ın uçtan uca şifreleme yöntemine atıfta bulunarak, "Bu konuşmanın şifrelenmesi gerektiğini düşünüyorum" ifadelerini belirtti.

 

 

smm panel -- takipçi satın al -- instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al
3 Dakika Önce
Hafta Sonu İndirimi!

İnstagram gönderilerin beğeniyle dolsun diye 

FIRSATI KAÇIRMA !13 Gün 16 Saat 0 Dakika
İnstagram
1000 Beğeni
  • Anlık Gönderim
  • Tamamı Türk
  • Aktif Profiller
  • Düşme Olmaz
  • +150 Hediye
20.00₺15.00₺
Satın Al