Instagram Hesap Satın Al

Sosyal medya platformlarına yönelik sunduğumuz hizmetlerimiz arasına Instagram hesap satın al ile bir yenisini daha ekledik. Sıfırdan bir hesap yaratmak istemiyor ve var olan bir hesabı satın almak istiyorsanız doğrudan paket tercihi yapabilirsiniz. Instagram hesap satın al özelliğimiz eski tarihli instagram hesaplarını satın almanıza yarıyor. Böylelikle sıfırdan yeni bir hesap yaratmak yerine en güvenli yollar ile yeni hesap sahibi oluyorsunuz.

Sizlere sunduğumuz bu özelliklerden yararlanmak ise oldukça basit. Kısa süre içerisinde alacağınız Instagram hesabınızı isterseniz takipçi sayısı olan isterseniz de takipçi sayısı hiç yükselmemiş olanlardan tercih edebilirsiniz. Sizlere alternatif içeren hesap satın al paketleri sunuyoruz. Bu şekilde hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı ve beklentilerinizi daha hızlı giderebilmeniz için uygun alanı yaratıyoruz. Güvenli şekilde hizmet satın almak ve Instagram’da dikkat çekmek için hesap satın alabilirsiniz.

Instagram Hesap Nasıl Satın Alınır?

Instagram için hesap satın almak son derece kolaydır izlenmesi gereken yollar bulunur ve bu yollar izlendiği takdirde herhangi bir sorun ile karşılaşmadan hesap satın alma süreci tamamlanır. Instagram hesabı satın alırken açılacak olan hesap size özel olur. Bunun için ise bizlere iletişim bilgilerinizi, adınızı ve soyadınızı vermeniz gerekir. Bütün iletişim canlı destek hattımız olan whatsapp üzerinden sürdürülmektedir. Instagram için hesap satın alırken izlenmesi gereken yöntemler şu şekildedir:

 • İstenilen paketin seçilmesi.
 • Paketin altında yer alan satın al butonuna basılması.
 • Açılan yeni sayfadaki gereken bilgilerin girilmesi.
 • Ödeme yönteminin seçilmesi.
 • Belirlenen ödeme yöntemine göre ödeme adımına geçilmesi.
 • Ödeme adımının tamamlanması.

Ödeme adımı tamamlandıktan sonra uzmanlarımız tarafından adınıza hazırlanan sosyal medya hesabınız kısa süre içerisinde whatsapp hattımız üzerinden size iletilecektir.

Instagram Hesap Satın Almak Güvenli Mi?

Instagram için hesap satın almak son derece güvenli olan bir hizmettir. Sektörde yer alan bir şirket olarak her zaman müşteri memnuniyetini önemsedik ve bu doğrultuda çalışmalarımıza yön verdik. Instagram için sadece beğeni izlenme, yorum, takipçi ve diğer etkileşimleri satın almanızı sağlayamıyoruz. Aynı zamanda adınıza ve soyadınızla özel hazırlanmış hesaplar satın almanız için de önemli girişimlerimiz bulunuyor.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve kendi adınıza hesap satın almak için doğrudan bizlere ulaşabilirsiniz. Instagram hesap satın al hizmetimiz güvenli bir hizmettir ve hizmeti satın alırken bir problem ile karşılaşılmaz. Bu doğrultuda verdiğimiz her bir hizmet her zaman garantilidir ve sizlere en iyi şekilde sunulur. Instagram hesabı yaratmak ve hazır takipçi ile sürece başlamak istiyorsanız size en uygun paketlerimizden istediğinizi alabilirsiniz.

Takipçili Hesap Satın Alınır Mı?

Instagram için hazırladığımız paketlerimizin her biri özeldir. Bu doğrultuda ise hesap satın alımı yapılırken hem takipçisi olan hem de takipçisi olmayan şeklinde iki seçenek sunulur. Bu seçenekler doğrultusunda takipçi içeren hesapların satın alınması da mümkündür. Instagram hesabı yaratmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor iseniz sizlere en kaliteli yöntemleri ve seçenekleri sunuyoruz. Sizler için hazırladığımız ve takipçisi olan Instagram hesaplarımızın hazır takipçi sayıları şu şekilde sıralanabilir:

Instagram için hesap satın al hizmetimizde yer alan takipçi sayıları bu şekildedir.

Instagram Takipçisiz Hesap Satın Alınır Mı?

Instagram için hesap satın almak ancak takipçisi de olmasın istiyorsanız doğrudan takipçi içermeyen paketimizi tercih edebilirsiniz. Takipçi içermeyen 1 adet paketimiz bulunmaktadır. Bu paketimizin içerisinde sadece hesap ve hesap özelliklerine dair avantajlar yer alır. Instagram takipçisiz hesap satın almak isteyenler için özel hizmetlerimiz bulunur. Paketlerimizin özelliklerini sizler için şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Kısa sürede teslimat
 • 0 takipçi sayısı
 • İlk mail ile teslimat
 • Güvenli ödeme
 • Eski hesap
 • 2013 – 2019 yılları arasında açılmış instagram hesap
 • 7/24 canlı destek

Bu özellikler sıfır takipçisi olan satılık instagram hesabı paketimiz için geçerlidir. Bu paket kapsamında sadece hesaba sahip olursunuz ve isterseniz sonradan takipçi, beğeni, yorum, yorum beğenisi, izlenme, kaydet ve diğer etkileşim paketlerini platformumuzdan satın alabilirsiniz.

Instagram Kaç Takipçili Hesap Satın Alınır?

Instagram içi istediğiniz kadar takipçisi olan paketleri tercih edebilirsiniz. İsterseniz 100 bin isterseniz 5 bin takipçisi olan paketler alabilirsiniz. Hesap satın alırken takipçi içermeyen paketi tercih ederseniz daha sonra yine beğeni ya da takipçi gibi hizmetlerimizden yararlanmanız da mümkündür. Instagram hesap al özelliğimiz kullanıldığında satın alınan ve takipçi sayıları şu şekildedir:

Instagram takipçisi almak istediğinizde isterseniz sıfırdan hesap satın alırken takipçisi olan paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de takipçisi olmasına rağmen sayıyı daha da arttırmak adına profiliniz size teslim edildikten sonra takipçi paketi kullanabilirsiniz.

Instagram Hesap Satın Aldım, Ne Zaman Teslim Edilir?

Instagram için hesap satın aldığınız andan itibaren sizler için sosyal medya uzmanlarımız çalışmalarına başlamaktadır. Çoğunlukla 20 dakika içerisinde satın alınan hesabı ulaşmak mümkün hale gelir. Aynı gün içerisinde hızlı teslimat özelliğimiz vardır. Bu özelliğimiz ile instagram hesabı satın alan kişilere teslimat kısa süre içerisinde yapılır. Teslimat anında sadece hesabın giriş şifresi ve e – posta adresini verilmez aynı zamanda e – posta bilgileri de teslim edilir.

20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde çok takipçili bir instagram hesabına sahip olmak ve bu hesabın size ait olmasını istiyorsanız, istediğiniz paketi kolaylıkla seçerek ödeme adımını tamamlayabilirsiniz. Instagram için hesap satın alan kişilere kısa süre içerisinde teslimat süreci tamamlanır. Teslimat ile ilgili aksama ya da gecikme çoğunlukla yaşanmakta. Ancak takipçi sayısına bağlı olarak 24 saat içerisinde teslimat yapıldığı da olabilmektedir.

Takipçili Hesap Satın Alınırsa Takipçi Sayısı Düşer Mi?

Instagram hesap satın al paketlerimiz tercih edildiğinde sayılarda düşme olmamaktadır. Takipçisi olan paketler ile hesap satın alındığında takipçi sayısında düşme yaşanmaz. Aynı durum sıfır takipçisi olan paketler satın alındığı zaman da geçerlidir. Sıfır takipçili bir paket satın alınması ve ardından platformumuz aracılığı ile yeni takipçi satın alınması mümkündür. Hangi yöntem ile takipçi satın alırsanız alın hiçbir şekilde düşme ile karşılaşılmaz.

Bu sebep ile de sunduğumuz garantiye ve marka güvencesine inanmayı tercih edebilirsiniz. Sektörde geçirdiğimiz bütün süreçte müşterilerimize daha iyi ve daha profesyonel hizmet vermeye odaklandık. Bu doğrultuda ise beklentileri karşılarken aynı zamanda kaliteyi de her zaman daha yüksek bir seviyede tuttuk. Takipçi sayısı düşmemek ile hesap satın alındıktan seneler sonra dahi herhangi bir değişiklik ile karşılaşılmaz.

Satın Alınan Instagram Hangi Yıllara Ait?

Platformumuz aracılığı ile satın alınan hesapların açılma tarihleri farklıdır. Hesap satın aldığınız gün yeni hesap açılmaz. Var olan eski hesaplar sizin adınıza revize edilir. Bu sebep ile de satın alınan instagram hesapları çoğunlukla 2013 yılı itibari ile açılmış ancak kullanılmamış olan hesapları içerir. Takipçili hesap satın al paketlerimiz kullanıldığında müşterilerimiz 2013 yılından 2019 yılına kadar olan paketler ile karşılaşırlar.

Tüm paketlerimiz 2013 yılı ve 2019 yılı arasında açılmış hesaplardan oluşmaktadır. Spesifik bir tarih istiyorsanız, 7 gün 24 saat boyunca aralıksız hizmet veren canlı destek hattımızı kullanabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile ayrıntıları görüşebilirsiniz. Daha yeni tarihli instagram hesabı satın almak istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken tek işlem bizlere ulaşmak.

Satın Alınan Instagram Maili Kime Ait?

Instagram hesabı satın aldığınızda satın alınan hesabın maili daha önce profili açan kişilere aittir. Bu bilgiler tarafımızca alınmış olup sizlere en doğru ve güvenli yöntemler ile sunulur. Satın alınan instagram mailine ulaşmak ve profil bilgilerini değiştirmek istiyorsanız sizlere vereceğimiz bilgiler ile bu değişikliği yapabilmeniz mümkündür. Platformumuz aracılığı ile hizmet satın alırken, herhangi bir güven problemi ile karşılaşmazsınız.

Bu sebep ile de sizlere her zaman en profesyonel ve en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sektörde yer aldığımız uzun süreler boyunca her zaman müşteri memnuniyetini önemsemeyen özen gösterdik bir ilke olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz bütün hesaplarımız instagram onaylı hesap satın al avantajı ile sunulmaktadır.

Instagram Yabancı Takipçisi Olan Hesap Satın Alınır Mı?

Instagram için hesap satın almak istiyor ancak takipçi kitlesini kendiniz mi belirlemek istiyorsunuz? Bu doğrultuda eğer yabancı ve Türk hesapların bir arada olduğu bir hesap satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz sizlere sunulamaz. Bütün hesaplar, Türk ve yabancı hesapların bir arada olduğu karışık takipçisi olan hesaplardan oluşmaktadır. Dilerseniz hesap satın aldıktan sonra hangi takipçi sayısını yükseltmek istiyorsanız ona göre yeni paket satın almanızda mümkün hale getirdik.

Yabancı takipçi sayısını yükseltmek istiyorsanız, platformumuzda yabancı takipçi satın alabilirsiniz. Sadece Türk hesabı haline gelmek istiyorsanız, Türklerden oluşan takipçi paketlerimizi inceleyebilir ve anında teslimat garantisi ile satın alabilirsiniz. Gerçek yabancı hesap avantajlarımızdan kolaylıkla yararlanabilmeniz için fiyatlarımızı da oldukça düşük tutuyoruz. Türk takipçili hesap satın alma ile siz de farkı yaşayın. 

Instagram Türk Hesap Satın Al Paketleri Ne Kadar?

Instagram hesap satın al paketlerimizden her biri farklı fiyatlardan oluşmaktadır. Gerçek Türk instagram hesabı yaratmak istiyor ve buna yönelik hesap satın almak istiyorsanız, ödeyeceğiniz tutar daha farklıdır. Yabancı takipçilerin yer aldığı paketleri tercih ederken ise daha farklı ücretler ile karşılaşırsınız. Özel paketlerimiz hariç sunulan genel paketlerimizden çoğu instagram takipçisi açısından tek bir skala sunmaktadır.

Yabancı ve Türk hesapların bir arada olduğu karma hesaplar üzerinden takipçisi olan Instagram Türk hesap satın almanızı sağlıyoruz. Dolayısı ile hesap satın alırken ödeyeceğiniz tutarlar hem paketin içeriğine hem de takipçisi olup olmadığına göre değişmektedir. Takipçisi olan paketlerde ise fiyat aralıkları takipçi sayısına göre belirlenir. Sizlere sunduğumuz birbirinden farklı bütün paketlerimiz farklı ücretler içermektedir.

Instagram Hesap Satın Almak Normal Mi?

Instagram için etkileşim satın almak son derece normal kabul edilmektedir. Etkileşim satın almak bir hizmet alanına dönüştüğü için normal olması şaşırtıcı değildir. Aynı durum hesap satın almak için de geçerlidir. Birçok farklı platformda ve kanalda özellikle oyun bazlı hesap satışları yapılmaktadır. Aynı durum günümüzde sosyal medya hesapları için de geçerli hale gelmiştir. Bir kişi veya platformun hesap yaratması ve ilgili hesabı büyüttükten sonra satışa çıkarması normal olan bir durumdur.

Hizmet sektörü içerisinde yer alan bu durum herkesin yararlanabilmesi için farklı fiyatlandırmalar ve alternatifler ile sunulur. Sektörde yer aldığımız süre boyunca sizlere hazırladığımız özel hesaplarda da aynı durum geçerlidir. Instagram hesapları satın almak hem güvenli hem de normal kabul edilen bir durum olup istekleriniz ve beklentileriniz karşısında istediğiniz hesap satın al paketini güvenle tercih edebilirsiniz.

Instagram Hizmetleri Nelerdir?

Instagram için sunduğumuz paketlerimiz çok yönlü olacak şekilde sosyal medya uzmanları tarafından belirlenir. Müşterilerimizin beklenti istek, talep ve stratejilerine uygun olarak hazırladığımız bütün hizmetlerimiz son derece kalitelidir. Instagram hizmetlerimiz arasında bulunan gerçek yabancı hesap satın al avantajlarımız ile de herkes sadece etkileşimli değil, aynı zamanda hesap da satın alabilmektedir.

Gerçek yabancı hesap satın almak isteyen kişiler doğrudan bu avantaja göre hareket edebilirler. Kendi belirledikleri stratejiler doğrultusunda instagram hizmetlerimizden yararlanılması mümkündür. Bu konu ile ilgili hazırladığımız instagram hesap satın al hizmetlerimiz şu şekilde 2 kategoriye ayrılmaktadır:

Takipçisi olan instagram hesabı satın al hizmetimiz kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılır. Bu kategoriler birbirinden farklıdır ve özellikleri bakımından da ayrıştırılır. Özellikle takipçi sayısı bazlı ayrım söz konusudur.

Instagram Beğeni Satın Alınır Mı?

Instagram için istediğiniz hizmeti kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bunun için çalışıyor ve size güvenli altyapısı sunuyoruz. Instagram için hesap satın aldıktan sonra dilerseniz paylaşımlarınızdaki etkileşimi artırmak adına instagram beğeni hizmetimizden yararlanmanız da mümkün. Profilinizi satın aldıktan ve kullanmaya başladıktan sonra istediğiniz etkileşimi rahatlıkla satın alabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ucuz Instagram hesabı avantajımızdan yararlanırken bir yandan da beğeni, yorum, izlenme ve keşfet gibi diğer etkileşimlere yönelik hizmet almanız ve profilinizi büyütmeye devam etmeniz de mümkün. Dikkat çeken bir profil yaratmak istiyorsanız, doğrudan hizmet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Hem organik takipçiye ve beğeniye daha rahat ulaşabilir hem de profilinizi markaların dikkatini çekmesi için tasarlayabilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Alınır Mı?

Instagram için sunduğumuz farklı hizmetlerimiz bulunur. Yararlandığınız Instagram hesap satın al sahibinden avantajlarının ardından dilerseniz profilinizi güçlendirmek için etkileşim satın almaya devam edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz yorum satın alınması için doğrudan platformumuzu kullanarak işlem yapabilirsiniz. Instagram yorum satın almak için kullandığımız her bir yöntem sizlere özel olarak tasarlanmaktadır.

Sahibinden hesap satın aldıktan sonra profilinizde paylaştığınız içerikler için yorum ihtiyacınız ortaya çıkar ise bu durumda yorum paketlerimize bakabilirsiniz. Yorumlarınız isterseniz sadece Türk hesaplardan alabileceği gibi cinsiyet bazlı ayrım yapılması da mümkündür. İstediğiniz şartlara göre hazırlanan paketlerimize ulaşarak yorum sayınızı yükseltebilirsiniz. Yorum ve yorum beğenisi gibi etkileşimleri satın aldığınız yeni hesap için kullanmanız mümkündür.

Instagram’da Nasıl Fenomen Olunur?

Instagram için popüler bir hesap yaratmak istiyorsanız hizmet satın alımını tercih edebilirsiniz. Organik yöntemlerin kullanılması her ne kadar güvenli olarak kabul edilse de uzun vadede işe yarayıp yaramayacağı belli değildir. Bu sebep ile de birçok kullanıcı öncelikle hizmet satın almayı denemekte ve ardından organik takipçiye daha rahat ulaşabilmektedir. Mavi tikli Instagram hesabı satın al avantajımız da bu noktaya ortaya çıkar. Fenomen olmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Alacağınız instagram hesabının mavi tikli olmasını talep edebilirsiniz.

Mavi tikli bir profil ile sürece başlamak ve etkileşimlerini artırmaya devam etmek için bu seçenek sizlere sunduğumuz en değerli seçenekler arasında bulunmaktadır. Mavi tikli instagram hesabı satın aldığınızda hâlihazırda fenomenler arasında yer alırsınız. Fenomen olmak için ekstra uğraşmaya ya da farklı yöntemler kullanmaya gerek olmaz. Mavi tikli instagram hesabı almak sizi sıfırdan fenomen haline getirecektir.

Instagram’dan Para Kazanılır Mı?

Instagram üzerinden para kazanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartlar arasında ise dikkat çeken bir profil olmak hedef kitleye daha yakından ulaşmak gibi seçenekler bulunur. Instagram’dan para kazanmak için gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Fenomen olmak
 • Takipçi sayısının yüksek olması
 • Beğeni sayısının yüksek olması
 • Dikkat çeken bir profil yaratmak
 • Hedef kitle ile sıkı iletişimde olmak
 • Instagram’da reklam almak ve reklam vermek
 • Kampanyalara katılmak
 • İş birliği yapmak

Bu yöntemler ile Instagram’dan para kazanılması mümkündür. Instagram içerisinde açılan mağaza seçeneği ile ürün ve hizmetler burada da satışa sunulabilmektedir. Çok takipçili satılık instagram hesabı satın alarak sürece başlayabilirsiniz. Böylelikle daha kısa bir süre içerisinde instagram hesabınızı büyütecek ve markaların dikkatini çekecek şekilde geliştirebileceksiniz.

Instagram Takipçi Almak Güvenli Mi?

Platformumuz tarafından sunulan bütün içeriklerimiz her zaman güvenlidir. Instagram takipçisi satın alırken de yine güvenli yöntemler ile karşılaşılır. Müşterilerimizin hesaplarını koruma altına alıyor ve ödeme esnasında da sorun ile karşılaşılmasının önüne geçiyoruz. Güvenilir Instagram hesabı satın alınmasını sağlayan platformumuzdan istediğiniz hizmete kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ulaşma esnasında ise güven ile ilgili bir problem yaşanmaz.

Instagram takipçisi satın almak son derece güvenli işlemler arasında yer alır. Bu sebep ile de doğrudan hizmet satın alarak Instagram hesabınızı sıfırdan yaratabilirsiniz. 3D güvenlik koruması ile sunduğumuz Instagram takipçili hesaplarımıza kolayca ulaşabilir ve beklentilerinize göre güvenli işlem yapabilirsiniz. Güvenilir Instagram hesabı satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özelleştirme yapılarak sizlere sunduğumuz Instagram hesaplarından güvenli şekilde yararlanmanız mümkün.

Instagram Hesabı Satın Almak Bilgilerime Zarar Verir Mi?

Instagram hesabı satın almak herhangi bir şekilde bilgilere zarar vermemektedir. Instagram hesabı satın alırken güvenli yöntemler kullanılır. Kullanılan güvenli yöntemler hem ödeme hem de hesap ile ilgilidir. 3D güvenlik önlemi ile ödeme yapılması sağlanır ve sistem üzerinden kart ile işlem yapmak istemeyen müşterilerimize alternatif ödeme seçeneği sunulur. Sunduğumuz ödeme seçeneği banka transferidir. Bu transfer seçenekleri arasında ise havale ve EFT yer alır. dileyen müşterilerimiz sanal pos yerine havale ve EFT’yi kullanabilir. Para transferi için kullanılabilecek bankacılık kanalları ise şunlardır:

 • İnternet bankacılığı
 • Mobil bankacılık uygulaması
 • Banka şubesi

Bu şubeler üzerinden ve bazı ATM’lerden para transferi yapılabilmektedir. Satılık hesaplara yönelik işlem yapmak istediğiniz de doğrudan bu seçenekleri değerlendirerek güvenli işlem yapabilirsiniz. Hesap güvenliğini korumak için de bu yöntemler kullanılabilir.

Satın Instagram Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

Satın alınan Instagram hesabına giriş yapmak için öncelikle uzmanlarımızın size göndereceği bilgilere ihtiyacınız olacak. Uzmanlarımız aracılığı ile adınız özelinde kurgulanan sosyal medya hesabı ile bilgiler whatsapp hattı üzerinden sizlere ulaştırılmaktadır. Sizlere ulaştırdığımız tüm bilgiler üzerinden sisteme giriş yapabilirsiniz.

Instagram hesabınız için şifre ve kullanıcı adı bilgilerini kullanarak Instagram’a girmeniz mümkün. Giriş yaptıktan sonra güvenlik önlemleri gereğince satın aldığınız hesabın şifre ve diğer bilgilerini değiştirmenizi önermekteyiz. Instagram hesap satın al hizmetinden yararlanırken her bir aşamayı önemsiyor ve bu aşamaları sizler için güvenli hale getiriyoruz.