TikTok Takipçi Satın Alma

TikTok takipçi satın alma servislerimiz ile sizlerde TikTok sosyal medya platformu üzerinde kendi popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Bu sayede TikTok evreninde artık sizin de önemli bir ağırlığınız olur.

Web sitemizde sizler için sunduğumuz TikTok takipçi servisimizden faydalanarak İnternet üzerinde yaptığınız paylaşımlar ile birçok kullanıcıya hitap edebilirsiniz. TikTok takipçi paketi olarak web sitemiz sizlere 4 çeşit hizmet vermektedir. TikTok takipçi paketleri aşağıdaki gibidir.

  • 100 Yayın İzlenmesi paketi ile anlık olarak gönderilir ve düşme sorunu yaşanmaz. Fiyatı 10 TL olup yanın 15 tane hediye olarak verilir.
  • 200 Yayın izlenmesi paketi tarafınıza anlık olarak iletilir ve aktif profileler tarafından gönderilir. Fiyatı 20 TL olup paketi alanlara 25 tane hediye verilir.
  • 500 yayın izlenmesi paketi ile türk takipçiler tarafından aktif hesaplar ile gönderilir, hiçbir paket içerisinde düşme problemi yaşanmaz. Fiyatı 32 TL olup paketi satın alanlara 75 tane hediye verilir.
  • 1000 yayın izlenmesi paketi en büyük paket olarak sizlere hizmete açılmıştır. Hiçbir düşme yaşanmayacak şekilde türk profiller ile tarafınıza gönderilir. Paketin fiyatı 45 TL olup satın alanlara yanında 155 tane hediye verilir.

TikTok izlenme paket içerikleri ile siz de TikTok hesabınızı birçok insana duyurabilirsiniz.